9 Şubat 2012 Perşembe


Merhaba.Karlar azaldı Çağıl geldi nihayet banada yeni bilgisayar alındı.İnşallah şimden sonra
daha çok birarada oluruz.Bugün  burada yine kar yağmağa başladı.Ataköy'e koro çalışmasına gidemedim bende biraz iş yapayım dedim ve bu çantayı yaptım.Daha önce yaptığım bir masa örtüsünden kalan bir
parçayı biraz büyüterek promosyon olarak verilen bir çantayı kapladım ve kendime ayakkabı çantası yaptım.
Çünkü şimdiye kadar yaptıklarımı hep hediye vermişim.Sonrada çevre derneğinde arkadaşlarımla buluşup kar yağışını seyrettik.Pazartesi günü zihinsel özürlüler yararınaYeşim Salkım&Kürşat Başar konseri var çevre derneği olarak organizasyonu nu yapıyor ve bilet satışı yapıyoruz.Sanatçılar para almayacaklar gelirin tümü ZEREV Vakfına verilecek.Bu günlük yeter sanırım.Bunlar ısınma turları.

6 yorum:

 1. Çok sevindim tekrar yazmana.Yeni bilgisayarını da güle güle kullan.

  YanıtlaSil
 2. ne güzel şeyler yapmışsın hem soyut hem somut!yüreğine,emeğine sağlık :)çanta harika olmuş,bilgisayarında hayırlı olsun,hep güzel şeyler yaz onunla :)
  sevgiler,

  www.fido-land.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. Övgülerinize teşekkürler FidoLand.Soyut şeyler yapmak yüreğimi ferahlatıyor,rahatlıyorum.İnşallah daha güzel şeyler yapıp sizlerle paylaşacağım.Tüm sevgiler sizinle olsun.

  Asortik Krep'im seni çok özledim. Yeni bilgisayarımla daha güzel şeyler yapacağım sana, Burcu görmeden.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sabırsızlıkla bekliyorum Hamarat Kontes'im :))

   Sil
 4. Bloglari dolasirken blogunu kesfettim....
  cok hosuma gitti ve izlemeye aldim
  sende buyur gel istersen ben henüz yeniyim...

  YanıtlaSil
 5. Yemekheyecani(Emel).Teşekkür ederim ama bende senin gibi yeniyim,sadece yazmayı öğrendim,diğer şeyler için çocukları bekliyorum.Bilgisayar kursunada başladım,bundan sonra daha sık yazacağım inşallah,selam ve sevgiler.

  YanıtlaSil